Epoksi dekoratif zemin kaplama

Epoksi dekoratif zemin kaplama Birçok kullanım alanları olan çok kullanışlı ve tercih edilen epoksinin en görsel görünümü ve estetiğini sağlamaktadır.
birçok alanda kullanılan dekoratif zemin kaplama ışık yansıması renk hijyen sağlamlık su yalıtımı gibi birçok özelliğide bir beraberinde barındırmaktadır.

Oto servisleri okul derslikleri dershaneler uçak hangarları dolum tesisleri yemek fabrikaları gıda endüstrileri. Ayrıca ilaç ve kimya fabrikalarında da çokça tercih edilen özel bir zemin kaplama türüdür.

Epoksi dekoratif zemin kaplama
Epoksi dekoratif zemin kaplama

Dekoratif anlamda birçok avantajı sağlamasının yanı sıra birçok ülkede endüstriyel tesislerde kesintisiz ve dayanıklı yüzey temizliği sağlamaktadır.

dekoratif epoksi zemin kaplama türü fiziksel özelliğinden ödün vermeden %100 tercih edilmesi gereken bir zemin kaplama sistemidir.

uzunerinsaat tarafından yayımlandı

Uzuner inşaat yapı dekorasyon temelden çatıya inşaat taahhüt ve tadilat yenileme işlerinde uzmandır. inşaat iç dış yapı dekorasyon, kaba inşaat işçiliği, seramik işçiliği gibi inşaat kategorilerinde profesyonel ekibi ile taleplerinizi noksansız teslim eder

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: