inşaat müteahhitlik

inşaat müteahhitlik süreçleri temelden çatıya bütün projeyi kapsayan bir tür sorumluluk yükümlülüğüdür.

Temelden çatıya inşaat firmaları

Aldığımız tüm projelerde, projeden anahtar teslimi noktasına kadar profesyonellikle hareket kabiliyetini hiç kaybetmeden taahhüdü teslim eder.

Her aşamada uzmanlaşmış bilgi birikimimiz ve çok sayıda yapmış olduğumuz iş pratikleri ile temelden çatıya proje konusunda anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.

Kaba inşaat, ince işçilikler ve teknik açıdan ilgi birikimi gerektiren konularında danışmanlık şemsiyesi altında birçok farklı inşaat kaleminin hizmetini sizlere sunabilecek yeteneğe sahibiz.


Projelendirme den ihtiyaca göre alan kullanımları, iç mimari de ki sonradan çıkabilecek olan aksaklıkları proje aşamasında giderilebilmesi.

Anlaşılır bir yaşam tarzını projeye fikren ve fiziki olarak işlevi, malzeme temini, personel ihtiyacı ve iş program aşamalarında aksamanın olmaması.

Teknik açıdan ve piyasaya hakim bir altyapı ile alınan taahhüt işinin temelden çatıya anahtar teslimi danışmanık.


inşaat işleri

 büyük şekilde sorunsuz vaziyette teslim edilebilmesi için profesyonel bir yardımcıya ihtiyacınız olacaktır.

inşaat müteahhitlik, Taahhüt projeler, duvar örme, kara sıva, kaba alçı, karışık alçı, saten, dekoratif boya, kartonpiyer, ışıklı kartonpiyer, spotlu kartonpiyer.

Alçı göbek, ışıklı alçı kartonpiyer, doğalgaz tesisatı, su tesisatı, elektrik tesisatı, iç dublex merdiven yapımı, PVC imalat montaj.

Veranda yapımı, çardak yapımı gibi detaylar, ayrıca  kaba proje alanında taş ev yapımı, taş ev projeleri, konut projeleri.

Bungalov ev yapımı, Bungalov ahşap ev yapımı, alçı dekorasyon işleri, komple temelden çatıya kaba ve ince işçilikler bu alanlara ait tüm işçilikleri.

Teknik açıdan yeterlilik sahibi olan firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaktan onur duyacaktır.

Çatı yapımı konusunda ve çatı tamiri konusunda birçok referansa sahip olan firmamız web sitemizde gördüğünüz hizmetler.

Çatı sundurma, teras kapatma, çelik çatı yapımı, ahşap çatı yapımı gibi birçok çatı çeşidi ile onlarca referansa sahiptir.

Seramik işçiliği konusunda büyük ebat seramik uygulama sistemi, tezgah arası seramik uygulamalarımız, yer ve duvar seramiği uygulama alanındaki teknik bilgilerimizden faydalanmanızı istiyoruz.

Kaba inşaat öncesi tesisat işleri, kaba inşaat sonrası vitrifiye montajları, kapsamlı elektrik projesi, elektrik tesisatları.

 


inşaat Müteahitlik Danışmanlık

Birçok alanda önemli olan maddelerin birbirini etkilemeden sırasına göre iş sıralamasını etkilemeden işi sonuna kadar  profesyonelce getirebiliriz.

Yeterli alt yapıya sahip olan firmamız her zaman göreve hazırdır.

Tuğla işçiliği, kaba sıva, dış mantolama ve çatı yapımı gibi inşaatta olmazsa olmaz birçok uygulama alanlarının inşaat kalıbı.

Soğuk demir işçiliği dahil tüm materyalleri ile tarafınıza iş gücü olarak uygulamamız için bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Temelden çatıya alçı dekorasyon, iç dış boya gibi işlemlerde inşaat sonrası temizliğe kadar ve peyzaj alanlarının yapılışı bahçe düzenlemesi.

ağaçlandırma, tretuvar oluşumu, Baskı Beton çalışmaları, garaj Baskı Beton çalışması, bahçe panel duvar ve bahçe beton duvar yapımı.

 bahçe kapısı girişi, bina kapısı girişi ,merdiven yapımı, tel çit uygulamaları gibi kaba anlamda birçok inşaat işleri için talepte bulunabilirsiniz.

Uzuner , temelden çatıya ve anahtar teslimi tadilat konularında profesyonel bir firmadır.

profesyonelliğini yaptığı işler sayesinde elde etmiş olan firmamız, sizlere mükemmel bir danışmanlık hizmeti verecektir.

Şeffaf ve öz güvenli prensiplerimizle her metrekarede huzur ve güveni, yapılan işin estetik ve sağlamlığını mutlaka hissedeceksiniz.

inşaat müteahhitlik Anahtar teslimine kadar temelden çatıya bütün iş sorumluluğumuz ve iş ahlakımız ile işe başlama ve bitiş tarihleri aralığı.

Komple ev tadilatı ve inşaat yapımı gibi proje amacı güden ve bu aşamalarda firmamız yeterli bir alt yapıya sahiptir.

Birçok iş kalemini bir arada barındıran iş gücü  ve yeteneğine sahip firmamız sizler için proje danışmanlık hizmeti vermeye her an hazırdır.

Bağ evi yapımı, dağ evi, köy evi, taş ev yapımı, kat karşılığı inşaat yapımı, bungalov yapımı ticari konut projeleriniz, ticari işyeri projeniz.

Butik konut projeleriniz gibi tüm proje türleriniz için iş dağınıklığı,  Zaman kaybı ve maddi kayıp yaşamadan sağlam bir yol arkadaşına ihtiyacınız olacaktır.

Her türlü proje referansına ve teknik yapı, bilgi birikimine sahip olan firmamız birçok kalemde iş gücüne kontrol amaçlı hareket edebilme yeteneğine sahiptir.


inşaat müteahhitlik şantiye ve iş programı

Şantiye kurulumundan, anahtar teslim gününe kadar bütün çalışmayı bizzat yerinde takip ederek işin başından sonuna hiç bir kayba uğramazsınız.

Birçok yeteneğe sahip firmamız web sitesindeki keşif talep forumları aracılığı ile talep etmiş olduğunuz keşif amaçlı ilk hareketten yola çıkarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyacaktır.

Yaşam alanlarını temsil eden iş alanları, insan hayatında her an etki sahibi olduğundan yapılan tüm yapıları bizim için insana verilen değerle eş anlam taşımaktadır.

Bu anlamda yapılan her kaba inşaat ya da tadilat işlerinin mahiyeti ve önemi bizim için çok değerli bir konudur.

inşaat müteahhitlik kat karşılığı ya da ANAHTAR TESLİMİ inşaat işleriniz barter yada standart şekilde değerlendirilir.

Barter şeklinde alçı işleri, elektrik işleri, tesisat işleriniz proje ofisimiz tarafından değerlendirilebilir.

Malzemeli ya da malzemesiz barter şeklinde alçı, elektrik, kaba inşaat, tesisat, çatı talepleriniz için bize form üzerinden mail yoldayız.

iletişim formu ya da keşif formu üzerinden yollayacağız mailleri yazı olarak yollayabileceğiniz gibi, dilerseniz info@uzunerinsaat.com adresine projelerinizi detaylı olarak gönderebilirsiniz.

Beraber çalışmak dileğiyle.

uzunerinsaat tarafından yayımlandı

Uzuner inşaat yapı dekorasyon temelden çatıya inşaat taahhüt ve tadilat yenileme işlerinde uzmandır. inşaat iç dış yapı dekorasyon, kaba inşaat işçiliği, seramik işçiliği gibi inşaat kategorilerinde profesyonel ekibi ile taleplerinizi noksansız teslim eder

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: